Meclis Komisyonları

1)İMAR ve BAYINDIRLIK KOMİSYONU

1-(Başkan)       Cuma DEMİR

2-(Bakan Yrd.) Feyyat AKBAŞ

3-(Üye)            Mehmet EROL

4-(Üye)            Abdulkadir ALTUNDAĞ

5-(Üye)            Abdulkadir BAĞIŞ

 

2) PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU

1-(Başkan)       Metin ÇADIRCI

2-(Bakan Yrd.) M.Faruk AKÇAL

3-(Üye)             İmam FİDANOĞLU

4-(Üye)             Müslüm YÜKSEL

5-(Üye)             Ferhan KARAÇİZMELİ

 

3) KADIN ve AİLE KOMİSYONU

1-(Başkan)       Hande ÇANKAYA

2-(Bakan Yrd.) İhsan AKYÜZ GÜCÜYETMEZ

3-(Üye)             Halil YETKİN

4-(Üye)             İbrahim FELHAN

5-(Üye)             M.Ferhan KARAÇİZMELİ

 

4) SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

1-(Başkan)       Erdal DENİZ                                

2-(Bakan Yrd.) Mehmet TOPRAK

3-(Üye)             İhsan AKYÜZ GÜCÜYETMEZ

4-(Üye)             Abdurrahman BEYAZ

5-(Üye)             Nihat KILIÇ

 

5) EĞİTİM ve KÜLTÜR KOMİSYONU

1-(Başkan)       Mehmet KESKİN                         

2-(Bakan Yrd.) Abdurrahman BEYAZ

3-(Üye)            İmam FİDANOĞLU

4-(Üye)             Mehmet ASLAN

5-(Üye)             Mahmut SAATÇI

6) TARIM ve KIRSAL HİZMET KOMİSYONU

1-(Başkan)       Abdulkadir BAĞIŞ

2-(Bakan Yrd.) Feyyat AKBAŞ

3-(Üye)            Abdulkadir ALTUNDAĞ

4-(Üye)             Mehmet EROL

5-(Üye)             Cuma DEMİR

7) TURİZM ve HALİLİYE ‘Yİ TANIMA KOMİSYONU

1-(Başkan)       M.Ferhan KARAÇİZMELİ

2-(Bakan Yrd.) Mehmet ASLAN

3-(Üye)            İbrahim FELHAN

4-(Üye)             Halil YETKİN

5-(Üye)             Hande ÇNKAYA

                                                

8) SAĞLIK ve ÇEVREYİ KORUMA KOMİSYONU

1-(Başkan)        Ahmet Hamdi İNAN

2-(Bakan Yrd.) Nusret KAYA

3-(Üye)            Hasan KAYA

4-(Üye)            İmam FİDANOĞLU

5-(Üye)            Müslüm YÜKSEL

 

9) İNSAN HAKLARI KOMİSYONU

1-(Başkan)        Emir ELDEN

2-(Bakan Yrd.) Ali DOĞAN

3-(Üye)            İhsan AKYÜZ GÜCÜYETMEZ

4-(Üye)            Ali VEZİROĞLU

5-(Üye)            Halil ATAŞ

 

10) GENÇLİK ve SPOR KOMİSYONU

1-(Başkan)        Abdurrahman BEYAZ

2-(Bakan Yrd.) Mehmet ASLAN

3-(Üye)            Mehmet TOPRAK

4-(Üye)            Hande ÇANKAYA

5-(Üye)            Nusret KAYA

 

11) ENGELLİLER KOMİSYONU

1-(Başkan)       Halil ATAŞ

2-(Bakan Yrd.) Emir ELDEN

3-(Üye)            F.Mehmet AKÇAL

4-(Üye)            Ali DOĞAN

5-(Üye)            Ali VEZİROĞLU

 

12) MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KOMİSYONU 

1-(Başkan)       Nusret KAYA

2-(Bakan Yrd.) Metin ÇADIRÇI

3-(Üye)            Halil ATAŞ

4-(Üye)            Ali VEZİROĞLU

5-(Üye)            Müslüm YÜKSEL

 

13) ARAŞTIRMA GELİŞTİRME (AR-GE) KOMİSYONU 

1-(Başkan)       Emin COŞKUN

2-(Bakan Yrd.) Erdal DENİZ

3-(Üye)             İsmail GÜNEŞ

4-(Üye)             Nihat KILIÇ

5-(Üye)            Mehmet TOPRAK

 

14) ORTAKÇA YAŞAM ve KÜLTÜREL UYUM KOMİSYONU 

1-(Başkan)       Halil YETKİN

2-(Bakan Yrd.) Hasan KAYA

3-(Üye)            İbrahim FELHAN

4-(Üye)             Erdal DENİZ

5-(Üye)            İsmail GÜNEŞ

 

15) İŞSİZLİKLE MÜCADELE ve İSTİHDAM KOMİSYONU 

1-(Başkan)       Hasan KAYA

2-(Bakan Yrd.) Emir ELDEN

3-(Üye)            Ahmet Hamdi İNAN

4-(Üye)            Ali DOĞAN

5-(Üye)            İsmail GÜNEŞ


Diğer İçerikler



×