HALİLİYE BELEDİYESİ'NİN HALK GÜNÜ

Haliliye Belediyesi'nin hayata geçirdiği "Halk Günü" uygulaması kapsamında yarın, vatandaşlar resmi tatil olmasına rağmen Başkan Fevzi Demirkol'a veya başkan yardımcılarına bizzat sorunlarını iletebilecek.

Halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan belediye başkanı veya başkan yardımcılarına ilettiği "Halk Günü" toplantılarının ilki kasım ve ardından aralık ayında gerçekleştirildi. Ocak ayının ilk cuması (yarın) saat 14.00'da, Haliliye Belediyesi Ek Hizmet Binası'nda düzenlenecek olan halk günü toplantısında vatandaşların ilettiği sorunlarla ilgili birim amirleri çözüm üretecek. Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, resmi tatil olmasına rağmen devam edecek uygulamaya dair; mesai kavramı gözetmediklerini belirterek vatandaşların sorunlarının ve bunlara bulunacak ivedilikli çözümlerin belediye olarak önemsediklerini söyledi.

Bu ay resmi tatile denk gelen halk günü uygulamasının vatandaşların serbest zamanları nedeniyle daha çok katılım göstermesi bekleniyor.

BEYAZ MASA'DAN BELEDİYEYE ULAŞABİLİYORLAR

Haliliye Belediyesi geçen eylül ayı içerisinde de, '444 22 63' nolu 'Beyaz Masa', yani telefonla hizmet birimini devreye koymuştu.

Eklenme Tarihi: 01.01.2015 08:04

×