BAŞKAN CANPOLAT: GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, planlanan çalışmalar kapsamında 5 kırsal mahallede aynı anda yol yapım ve onarım çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Başkan Canpolat, çalışmaları tüm mahallerde gerçekleştireceklerini belirterek, "İnşallah vatandaşlarımızın güçlü duası ile birlikte vatandaşlarımıza güzel hizmetler, mekanlar sunmak adına ekiplerimiz 'canla başla' dediğimiz sloganımızla gece gündüz çalışmalarını sürdürecektir" dedi.

Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatları ile Fen İşleri Müdürlüğü merkez ve kırsal mahallelerde yol yapım çalışmalarını devam ettiriyor. 5 kırsal mahallede yeni yol yapımı ve onarım çalışmaları devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, tamamladığı yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor.

MAHALLE SAKİNLERİ HİZMETTEN MEMNUN

İkiağız, Konuklu, Kısas, Karpuzlu ve Mağarcık kırsal Mahallelerinde yol yapım çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü, yol çalışmalarını kısa sürede tamamlamayı hedefliyor. Planlama dahilinde 138 kırsal mahallede çalışmalar yürütmeyi amaçlayan ekiplerin çalışmaları da mahalle sakinleri tarafından büyük beğeni topluyor. Eskiye oranla yollarının son derece daha temiz olduğunu ve artık araçlardan dolayı oluşan toza maruz kalmadıklarını ifade eden Mağarcık Mahallesi Muhtar Azası İbrahim Halil Gündoğdu ise, "Hizmetlerinden dolayı Haliliye Belediye Mehmet Canpolat ve ekibe mahalleli olarak teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

"TAM HIZ ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYORUZ"

Başkan Mehmet Canpolat da, Haliliye Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan çalıştıklarının altını çizdi.

Haliliye Belediyesi ekiplerinin tam hız çalışmalara devam ettiğini vurgulayan Başkan Canpolat, şunları söyledi:

"Tüm ilçede etap etap süren çalışmaların yanında ilçemize bağlı kırsal mahallede ekipler çalışmalarını sürdürmekteler. Şuanda ekiplerimiz beş mahallede bir fiil çalışmaktalar. İnşallah vatandaşlarımızın güçlü duası ile birlikte vatandaşlarımıza güzel hizmetler, mekanlar sunmak adına ekiplerimiz ‘canla başla’ dediğimiz sloganımızla ekiplerimiz gece gündüz çalışmalarını sürdürecektir. Ben ekiplerimize yapmış olduğu çalışmalardan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte 'güzel yarınlar için güzel gelecek için' her zaman olduğu gibi ilklerin ve yeniliğin belediye Haliliye Belediyesi olarak tam hızla çalışmalarımıza devam ediyoruz."

Eklenme Tarihi: 21.06.2019 12:13

×