BAŞKAN CANPOLAT: BELEDİYELER OLARAK EL ELE VERİP EN İYİSİ OLACAĞIZ

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yapımı kısa süre önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan 22 Kilometrelik Dağyanı-Uluhan grup yolunda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte inceledi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, yapımı kısa süre önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan 22 Kilometrelik Dağyanı-Uluhan grup yolunda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte incelemelerde bulundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 22 Kilometrelik Dağyanı-Uluhan grup beton yolunu Başkan Mehmet Canpolat; Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu, belediye meclis üyeleri ve muhtarlar ile birlikte incelemelerde bulundu. Uzun yıllardır bu yolu beklediklerini ifade eden mahalle muhtarları Başkan Beyazgül’e ve desteklerinden dolayı Başkan Canpolat’a teşekkür etti. Seçimden hemen sonra buranın yol talebini Başkan Beyazgül’e ilettiklerini ifade eden Başkan Canpolat, “Yol üzerinde 28 köyün olduğu Dağyanı-Uluhan yolunun 22 kilometrelik kısmı beton asfalt yapıldı. Başta Başkan Zeynel Abidin Beyazgül olmak üzere emeği geçen herkese ve bizi sabırla bekleyen mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’da belediyeler olarak el ele vererek en iyisi olmaya, milletin gönlünü fetih edip dualarında yer alacağız” açıklamalarında bulundu.

Haliliye ilçesi adına Başkan Beyazgül ve Canpolat’a teşekkürlerini ileten AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ise, “Bu yol çok gecikmiş bir yoldu. Bu yol hem turizm yoluna bağlanıyor; hem de 30’dan fazla köyümüz yararlanıyor” dedi.

30 YILLIK YOL İHTİYACI KARŞILANDI

Uzun zamandan bu yana ihtiyaç olarak belirtilen bu yolu yapmak bize kısmet olduğunu dile getiren Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Bu beton yol çok uzun ömürlü bir yol. Bölgenin tahmini 30 yıla yakın ihtiyacını karşılayacak. Bugünde bu mutluluğu köy sakinlerimiz ile birlikte yaşıyoruz. Bizde böylesi ihtiyaç olan bir yolu yapmaktan dolayı gururluyuz” şeklinde konuştu.

Başkan Canpolat ve beraberindekiler yapılan incelemelerin ardından bölgeden ayrıldı.

Eklenme Tarihi: 13.05.2020 16:07

×