BERBER VE KUAFÖRLERE MASKE DAĞITIMI SÜRÜYOR

Haliliye Belediyesi yeni tür koronavirüs (covıd-19) salgını ile mücadeleyi sürdürüyor. Bu kapsamda belediye ekipleri tarafından uzun bir aradan sonra iş yerlerini açan berber, kuaför ve güzellik salonlarına maske dağıtımı yapılıyor.

Haliliye Belediyesi, covid-19 salgının Türkiye’de görülmesinin hemen ardından korunma tedbirleri için kolları sıvadı. Hijyen ve dezenfekte konularında hızlı bir önlem haritası çizen Belediye salgınla mücadelede önemli bir yere sahip olan maskenin önce üretimine ve ardında da ücretsiz dağıtımına başladı. 

Bu çerçevede Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, son olarak salgın nedeniyle uzun bir süredir kapalı olan ve 11 Mayıs Pazartesi günü İçişleri Bakanlığı genelgesi ile iş yerlerini tekrardan açan berber, kuaför ve güzellik salonlarına maske dağıtımı yaptı.
 
İlçe merkezinde bulunan iş yelerini tek tek dolaşan ekipler işletmelere maske dağıtımını sürdürüyor. Maskelerini alan iş yeri sahipleri Haliliye Belediyesinin sunduğu hizmetten dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve tüm ekiplerine teşekkür etti.

Eklenme Tarihi: 14.05.2020 16:30

×