BAŞKAN CANPOLAT'IN YATIRIMLARIYLA SPORCU NESİL YETİŞİYOR

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın spora ve sporcuya yönelik yatırımlarıyla hizmet veren spor kurslarında geleceğin şampiyonaları yetişiyor. Çeşitli dallarda verilen eğitimlerle hem spor alışkanlığı kazanan hem de zamanlarını sporla değerlendiren gençler, Başkan Mehmet Canpolat’a teşekkür ediyor.

Haliliye Belediyesi’nin lisanslı sporcular yetiştirdiği kurs merkezleri gençlerin hayalleri için mücadele ettiği adres oluyor.

Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın spora ve sporcuya önem verilmesi yönündeki talimatlarıyla Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sportif çalışmalarını devam ettiriyor. Her alanda gençlerin yanında olan Haliliye Belediyesi bünyesinde bulunan Aliya İzzetbegoviç Spor Merkezi ve Eyyüp Cenap Gülpınar Spor Merkezinde geleceğin genç sporcuları yetişiyor.

GENÇLER SPOR ALIŞKANLIĞI KAZANIYOR

Lisanslı sporcular yetiştirilmesi hedefiyle hizmet veren spor kurslarına gençlerin ilgisi yoğun olurken, eğitimler uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Basketbol, voleybol, tekvando ve judo dallarında devam eden eğitimlerle bu kurslara katılan gençler, hem sporla tanışma şansı yakalıyor, hem de boş zamanlarında spor alışkanlığı kazanma şansı yakalıyor. Gençlerin hizmetinde olan kurslarla hoş vakit geçirdiklerini ifade eden genç sporcular, sunulan imkanlar dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür ediyor.

POMEM KURSLARIYLA GENÇLER PARKURLARA HAZIRLANIYOR

Başkan Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla geleceğe daha emin adımlarla hazırlanan gençler, özel yetenek parkur sınavıyla öğrenci alan Polis Meslek Eğitim Merkezine (POMEM) girmek için de Haliliye Belediyesini tercih ediyor. Haliliye Belediyesi bünyesindeki POMEM Hazırlık Kursundan ücretsiz faydalanan gençler, antrenörler eşliğinde parkurlara hazırlanıyor. Eyyüp Cenap Gülpınar Spor Merkezinde sunulan imkanlar ile sıkı çalışan gençler, uzman eğitmenler nezaretinde bir yandan taktikleri öğreniyor bir yandan antrenmanlarla kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyor. Kendileri için hazırlanan parkurlar ile yetenek sınavına emin adımlarla hazırlandıklarını ifade eden gençler, her zaman gençlere destek olan Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkürlerini iletiyor.

Öte yandan, Haliliye Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise 7- 14 yaş grubuna yönelik verilen spor kurslarına kayıtların devam ettiği ve kayıt olmak isteyen gençlerin merkezlere başvuru yapmaları gerektiği ifade edildi.

Eklenme Tarihi: 10.12.2023 12:14

×